Deloitte
Data aktualizacji: 2022-12-30
Katowice, śląskie
Konsulting, Administracja
angielski

Asystent/ka Administracyjna

Katowice

Kogo szukamy

Dołącz do naszego zespołu Administracji w Doradztwie Podatkowym!

Jeśli jesteś osobą:

  • z co najmniej 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku;
  • odznaczającą się doskonałą organizacją pracy, samodzielnością oraz wysoką kulturą osobistą
  • dokładną i odpowiedzialną;
  • nastawioną na pracę w zespole;
  • Szybko uczącą się nowych rzeczy;
  • lubiącą wielozadaniowość;
  • z dobrą znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;
  • mogącą rozpocząć pracę od zaraz

... #postawkropkę z Deloitte!

Twoja przyszła rola

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • obsługa recepcji – tu tylko wsparcie w razie nieobecności recepcjonistki
  • organizacja spotkań i podróży służbowych;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • wystawianie faktur;
  • rozliczanie wydatków służbowych;
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów;
  • wsparcie pracowników zespołów podatkowych w bieżących obowiązkach;
  • elektroniczna archiwizacja dokumentów;
  • wsparcie obsługi recepcji;
  • praca na wewnętrznych systemach Deloitte.

To oferujemy

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • bogatą ofertę szkoleń i treningów;
  • ciekawą ofertę benefitów;
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Asystent
Języki
angielski
MS Office