Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2023-01-31
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski
Data aktualizacji: 2023-01-31 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000. Osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.

Szukamy wzmocnienia w zespole Risk Management wspierającym linię Tax, Legal & People (TLP). Zespół RM wspiera TLP w szerokim zakresie - od pomocy przy akceptacji klienta i danego projektu, przez ocenę zmian zapisów w umowach (przy wsparciu prawników z Office of General Counsel), na decydowaniu o kwestiach wrażliwych (konflikt interesów, ryzyko reputacyjne, itp.) kończąc. Zespół skupia się na wsparciu polskiego PwC, a w mniejszym stopniu również pozostałych krajów z naszego regionu: Ukraina, kraje bałtyckie, Czechy.

Praktykant / Konsultant w zespole Risk Management

Czekamy na

absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia (preferowane kierunki prawnicze i ekonomiczne)  o zdolnościach analitycznych i z umiejętnością logicznego myślenia, które:

 • potrafią pracować pod presją czasu,

 • są dokładne, sumienne oraz potrafią pracować w zespole,

 • znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania,

 • są na bieżąco z wydarzeniami ze świata i biznesu,

 • swobodnie komunikują się w języku angielskim.

Dlaczego warto

 • masz szansę zdobyć doświadczenie w zakresie oceny zgodności projektów z najwyższymi standardami i wymogami prawnymi,

 • poznasz zakulisowe procesy, które budują międzynarodową markę,

 • będziesz współpracować z ludźmi zajmującymi się ciekawymi projektami oraz specjalistami z zakresu prawa i podatków,

 • zrozumiesz dlaczego Risk Management jest istotnym elementem pracy z klientem i jakie środki ostrożności stosuje się w praktyce, 

 • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy,

 •  rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości.

Co oferujemy?

 • możliwość bardzo szybkiego rozwoju i dużej samodzielności, 

 • atrakcyjne wynagrodzenie,

 • możliwość pracy w modelu hybrydowym - częściowo zdalnie i częściowo w biurze,

 • możliwość otrzymania premii za polecenie znajomego.

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.