KPMG
Data aktualizacji: 2023-02-24
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting, Księgowość, Analiza
angielski

Starszy Asystent - Deal Advisory Transaction Services (Financial Due Diligence)
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Wrocław
Model pracy

hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zakresie doradztwa transakcyjnego lub audytu na podobnym stanowisku
  • solidna wiedza finansowa i księgowa
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • otwartość na nowe wyzwania

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • udział w projektach z obszaru doradztwa transakcyjnego (w tym w projektach due diligence)
  • opracowywanie pisemnych analiz i podsumowań w ramach realizowanych projektów
  • pomoc w przygotowywaniu ofert, prezentacji usług doradczych oraz innych materiałów dla klientów
  • nadzorowanie pracy i wsparcie merytoryczne dla młodszych asystentów i praktykantów
  • współpraca z pracownikami innych działów KPMG przy dostarczaniu klientom usług o kompleksowym charakterze

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji m.in. biegłego rewidenta, doradcy podatkowego, ACCA, CIMA, CFA, CIA
  • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • flotę samochodową – Twój komfort jest dla nas ważny!
  • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • drużyny sportowe – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Zespół Deal Advisory - Transaction Services świadczy usługi związane z finansową, ekonomiczną, rynkową i operacyjną analizą przedsiębiorstw. Stosujemy zintegrowane podejście do doradztwa transakcyjnego: od momentu rozpoczęcia poszukiwań potencjalnego celu przejęcia przez inwestora, czy też wstępnych rozważań dotyczących zbycia podmiotu przez dotychczasowego właściciela, po przygotowanie dokumentacji związanej z transakcją, czy też integrację przejętych podmiotów. Nasze usługi nastawione są przede wszystkim na kreowanie wartości dodanej dla inwestorów angażujących się w transakcje kapitałowe, poprzez umożliwienie świadomego zarządzania ryzykiem związanym z rozważaną transakcją, jak również na zwiększanie szans na realizację celów założonych dla danej transakcji.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
MS Office