KPMG
Data aktualizacji: 2023-03-28
Katowice, Polska, śląskie
Bankowość, Konsulting, Analiza
angielski

Ekspert ds. wyceny instrumentów finansowych – Financial Services
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Katowice, Polska
Model pracy

hybrydowy/zdalny/stacjonarny

Sprawdź nasze wymagania:

  • 2-3 letnie praktyczne doświadczenie w zakresie wyceny instrumentów pochodnych oraz rachunkowości zabezpieczeń
  • doświadczenie w pracy w banku w zespole ryzyka rynkowego lub middle office – mile widziane
  • dobra znajomość serwisów Bloomberg i/lub Refinitiv
  • praktyczne umiejętności w zakresie budowy i stosowania modeli wyceny instrumentów finansowych
  • bardzo dobre zdolności analityczne
  • umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, samodyscyplina oraz zaangażowanie w wykonywane zadania
  • wyższe wykształcenie z zakresu matematyki, fizyki, statystki, ekonometrii lub metod ilościowych będzie dodatkowym atutem, podobnie jak znajomość R, Pythona lub SQL

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • wsparcie zespołów projektowych w wycenie instrumentów finansowych, w tym pochodnych oraz w zakresie rachunkowości zabezpieczeń
  • przygotowywanie wycen instrumentów pochodnych, symulacji, analizy wrażliwości, testów efektywności zabezpieczeń
  • udział w projektach realizowanych dla klientów KPMG

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • pracę hybrydową / zdalną / stacjonarną – Ty wybierasz formułę
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku oraz dostęp do sieci globalnej KPMG
  • transparentną ścieżkę kariery
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji np. GARP FRM lub PRIMIA PRM, na późniejszym etapie CFA
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • możliwość udziału w akcjach z obszaru CSR, m.in. Bike2Work, KPMG Move4Climate, Las KPMG
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing
  • flotę samochodową, w tym samochody hybrydowe
  • jeśli jeździsz do pracy rowerem zapewnimy Ci pełną infrastrukturę rowerową w naszych biurach
  • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • drużyny sportowe – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Departament Instytucji Finansowych (Financial Services) świadczy szeroki zakres usług, w tym audyt i usługi doradcze, dla największych banków, funduszy inwestycyjnych i innych czołowych podmiotów sektora finansowego w Polsce. Stając się częścią tego zespołu masz okazję pracować z najlepszymi w branży, w ramach różnorodnych projektów. Będziesz mieć również dostęp do specjalistów globalnej sieci KPMG.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Eksperta ds. wyceny instrumentów finansowych.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski