Temat tygodnia
Rozmowa z Kasia Malinowską, trenerką rozwoju osobistego i certyfikowanym coachem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2023-05-31
Poznań, Wrocław, Warszawa, wielkopolskie, dolnośląskie, mazowieckie
Konsulting
angielski
Data aktualizacji: 2023-05-31 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W PwC projekty innowacyjne i technologiczne to nasza codzienność. Jako firma konsultingowa mamy tę przewagę, że możemy współpracować z klientami z różnorodnych branż na całym świecie.
Posiadamy biura w 8 miastach - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź i Lublin. Nasze polskie spółki zatrudniają 6500 pracowników, w tym 1500 osób w zespołach technologicznych. 

Nasz zespół tworzy ponad 80 specjalistów i specjalistek, których zadaniem jest wdrażanie najnowszych rozwiązań SAP dla polskich i zagranicznych Klientów.  Realizujemy projekty wdrożeniowe i migracyjne S/4 HANA for Retail oraz uruchamiamy dla Klientów zaawansowane rozwiązania analityczne/planistyczne, oparte o najnowsze produkty firmy SAP. Wdrażając systemy, pracujemy razem z naszymi Specjalistami branżowymi Retail, dzięki czemu nasze projekty są prawdziwymi transformacjami Biznesu Klienta.

Dołącz do rosnącego zespołu SAP!

Lokalizacja: Warszawa / Poznań / Wrocław

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Senior SAP Retail Konsultanta
 

Zadania:

 • Udział w projektowaniu rozwiązań SAP dla klientów;

 • Udział we wdrożeniach SAP S/4HANA Retail w roli konsultanta wiodącego lub architekta;

 • Utrzymanie i rozwój rozwiązań SAP u klientów.
   

Wymagania:

 • Minimum 6 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań SAP dla klientów;

 • Minimum 2 pełne, udokumentowane cykle projektowe wdrożenia systemu SAP dla firm handlowych lub z branży dóbr konsumpcyjnych;

 • Znajomość procesów S/4HANA Retail lub ECC Retail, ewentualnie modułów MM, SD, LE lub EWM;

 • Znajomość SAP Fiori;

 • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (mile widziany język niemiecki);

 • Umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołem w roli wiodącego konsultanta.
   

Mile widziane:

 • Znajomość SAP CAR lub SAP POS DM;

 • Znajomość rozwiązań BI.
   

Oferujemy:

 • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą;

 • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych;

 • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych;

 • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego.

 

Wyślij swoją aplikację już dziś!

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami: pl_ITrecruitment@pwc.com.

PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. lub inny podmiot PwC prowadzący proces rekrutacji – lista podmiotów: 

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.