Regional Sales Manager – Ortopedia (Joint Replacement)

Kraków, , PL

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i realizacja lokalnych planów sprzedażowych i działań marketingowych (odpowiedzialność za 1/2 Polski, południowa część kraju)

  • Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży oraz podejmowanie działań korygujących stosownie do potrzeb w celu zapewnienia optymalnej efektywności

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz kluczowymi opinioliderami (główne produkty: endoprotezy biodra i kolana)

  • Prowadzenie analiz rynku w celu określenia potrzeb klientów oraz wspierania kierownictwa wyższego szczebla w opracowywaniu krótko- i długoterminowych strategii/prognoz i celów biznesowych

  • Sporządzanie raportów, podsumowań, analiz i dokumentacji w zakresie wszystkich aspektów zarządzania sprzedażą

  • Budowanie zaangażowanego zespołu sprzedaży poprzez zapewnienie silnego przywództwa i wdrożenia odpowiednich inicjatyw w zakresie rekrutacji, rozwoju i zaangażowania we współpracy z Działem HR

  • Zarządzanie i kierowanie podległym zespołem (około 8 osób). Organizowanie, delegowanie i koordynacja pracy podległych pracowników

  • Wspieranie przedstawicieli w opracowywaniu krótko- i długoterminowych strategii i celów biznesowych

  • Nadzór merytoryczny nad realizowanymi działaniami sprzedażowymi w terenie

  • Zapewnienie przestrzegania obowiązujących procedur oraz dostosowania działań do strategii biznesowej

Wymagania:

  • Przynajmniej 5-letnie udokumentowane sukcesami doświadczanie w sprzedaży w branży medycznej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Umiejętność motywowania oraz rozwijania zespołu sprzedaży

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość branży medycznej i kluczowych decydentów w branży

  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu efektywnych relacji biznesowych (z chirurgami i szpitalami)

  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego, silna orientacja na wyniki

  • Brak przeciwskazań do przebywania na sali operacyjnej

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (ok. 80%)

  • Miejsce zamieszkania w południowej części Polski: np. Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa

  • Ważne prawo jazdy kat. B

Job details

Date posted: March 13, 2024

Job ID: R517196

Job category: Sales and Marketing

Primary location: Kraków, , PL

Employee type: Full time

Relocation: No

Work Flexibility: Hybrid

Travel: 80%

Kraków

PL

Job Posting Location

Related content