IBM BTO Business Consulting Services
Data aktualizacji: 2017-10-04
Kraków, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC
Księgowy (Accounts Payable) z j. niderlandzkim

IBM BTO BCS w Krakowie to centrum świadczące usługi księgowo-finansowe dla klientów zagranicznych. Klientów obsługujemy w ramach trzech podstawowych procesów księgowych: należności, zobowiązań oraz księgi głównej.

Miejsce pracy: Kraków, ul. Armii Krajowej 18

Czy czyni IBM BTO wyjątkowym:

  • globalne miejsce pracy: chcesz rozwinąć swoje zdolności językowe? Zainwestujemy w Ciebie!
  • elastyczność: rozwój naszych pracowników jest dla nas ważny, dlatego też każdy wakat jest otwarty do rekrutacji wewnętrznej
  • wielokulturowość: osoby różnych narodowości zjednoczone w jednym zespole
  • inicjatywa: masz pomysły na usprawnienia? Chcemy je usłyszeć!

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur PO I bez PO
  • zarządzanie codziennym kontaktem z klientem i dostawcami
  • samodzielne przygotowywanie niezbędnych raportów
  • obsługa systemów księgowych i programów
  • monitorowanie i weryfikowanie płatności
  • udział w przenoszeniu (transition) procesu i aktualizacja procedur

Poszukujemy kandydatów z:

  • bardzo dobrą znajomością języka niderlandzkiego (B2/C1)
  • dobrą znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • doświadczeniem w obszarze księgowości w procesie Accounts Payable lub w obsłudze klienta
  • znajomością pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) oraz SAP

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach językowych
  • Szeroki pakiet dodatków do pensji (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, fundusz socjalny)

How to apply:

If you are interested, please send your CV via Apply button below.

IBM BTO reserves the right to contact selected candidates

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista