mBank S.A.
Data aktualizacji: 2017-10-04
Doradca ds. leasingu
Nr ref. KHE/075/0617
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Bankowość, Obsługa klienta

Numer referencyjny: KHE/075/0617
Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska pracy:

    • sprzedaż usług leasingowych
    • obsługa klientów bankowych w zakresie leasingu oraz dodatkowe pozyskiwanie nowych klientów
    • współpraca z dostawcami
    • wyszukiwanie potencjalnych vendorów
    • kompletowanie oraz koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingowych
    • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
    • przygotowywanie ofert, umów leasingu i sprzedaży
    • informowanie klientów o warunkach i zasadach zawierania umów leasingowych

Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne), mile widziane również osoby w trakcie ostatnich lat studiów
    • doświadczenie w pracy w sprzedaży zdobyte w banku lub innej instytucji finansowej (szczególnym atutem będzie doświadczenie w obszarze leasingu)
    • wiedza z zakresu bankowości, finansów przedsiębiorstw, oraz zakresu prawa cywilnego i handlowego
    • znajomość rynku
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętności sprzedażowe
    • komunikatywność, dobra organizacja pracy

Naszym Doradcom oferujemy:

    • elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o własną działalność  gospodarczą
    • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • know-how w zakresie prowadzonych projektów
    • atrakcyjna forma rozliczenia współpracy
    • brand instytucji o ugruntowanej pozycji rynkowej z ofertą produktową na najwyższym poziomie (mLeasing Sp. z o.o.)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl”

Poziom stanowiska
Specjalista