EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2017-10-05
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
Analityk-Konsultant RPA

EY to międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Zatrudniamy ponad 2900 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 212 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.

Jesteś zainteresowany nowymi technologiami? Chcesz wspierać liderów swoich branż w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych? Jesteś gotowy podróżować i uczestniczyć w pracach u klienta? Dołącz do naszego zespołu Robotic Process Automation.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie analiz procesów biznesowych klientów
  • Identyfikacja potencjału automatyzacji procesów przy użyciu rozwiązań Robotics Process Automation
  • Przygotowywanie koncepcji wdrożeń rozwiązań RPA, w zakresie merytorycznym, jak i wybranych elementów technologii IT
  • Opracowywanie prototypów rozwiązań RPA oraz realizacji proof-of-concept (PoC)
  • Projektowanie, budowa, testy i produkcyjne wdrożenie rozwiązań automatyzujących procesy (robotów)
  • Opracowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej (opis procesów, zastosowane skrypty/kod itp.)
  • Kierowanie pracami zespołu analityków/ konsultantów RPA (do 5 osób)
  • Współpraca z konsultantami biznesowymi oraz kierownikiem projektu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów wyższych
  • Minimum 2 lat doświadczenia w zakresie optymalizacji lub automatyzacji procesów
  • Umiejętności analizy biznesowej
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dużym atutem będzie znajomość co najmniej jednego z wiodących rozwiązań RPA np. Prism, Automation Anywhere, UiPath, WorkFusion
  • Atutem będzie znajomość VBA, .NET, PL/SQL
  • Atutem będzie znajomość metod optymalizacji procesów np. Lean,Six Sigma, TQM
  • Atutem będzie znajomości zwinnych metodyk zarządzania projektem (agile)
  • Atutem będzie znajomość JavaScript/HTML
  • Atutem będzie znajomość procesów podmiotów z sektora finansowego (banki i ubezpieczyciele)

Oferujemy:

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Program EY Care & Wellness – to min. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim, załączenie CV.

ey