ZF European Shared Services Center
Data aktualizacji: 2017-09-29
Częstochowa, śląskie
BPO/SSC, Analiza
VBA ekspert - Specjalista Ds. Optymalizacji Procesów

W ramach tworzenia nowej struktury w ESSC związanej z optymalizacja procesów biznesowych rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:
VBA ekspert - SPECJALISTA DS. OPTYMALIZACJI PROCESÓW
Lokalizacja: Częstochowa, ul. Legionów 63

European Shared Services Center  zlokalizowane jest w  Częstochowie i prowadzi obsługę  procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

Opis stanowiska:

  • udział w projektach optymalizacyjnych w obszarze SSC
  • analiza efektywności procesów, identyfikowanie obszarów do poprawy, opracowywanie planów naprawczych i koordynacja wdrożenia zmian
  • tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji biznesowych przy użyciu Visual Basic for Applications (VBA)
  • wsparcie automatyzacji procesów biznesowych
  • monitorowanie usprawnionych obszarów pod kątem weryfikacji skuteczności wdrożonych projektów
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej dla wszystkich opracowywanych narzędzi i rozwiązań

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby spełniające kryteria:

  • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki finanse, rachunkowość, zarządzanie
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel
  • znajomość VBA na poziomie zaawansowanym oraz doświadczenie w tworzeniu makr
  • wysokie umiejętności analityczne oraz kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań
  • umiejętność ustalania priorytetów i dostarczania wyników pod presją czasu
  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność za realizację zadań
  • zdolność do uczenia się i chęć poznawania nowych technologii
  • znajomość metodologii Lean będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.)
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi
  • Szkolenia językowe  oraz branżowe
  • Przyjazny zespół i koleżeńską atmosferę pracy

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

centrum.finansowe@zf.com

bottom

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2014r poz. 182 z późniejszymi zmianami). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych w przyszłości pod warunkiem, że cel przetwarzania danych nie ulegnie zmianie. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TRW Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Rolnicza 33.”

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista