mBank S.A.
Data aktualizacji: 2017-10-04
Gdynia, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Doradca Klienta Indywidualnego - Placówka Light Branch

Numer referencyjny: KHE/113/0817
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie klientów
    • sprzedaż produktów bankowych dedykowanych dla klientów indywidualnych
    • obsługa kasowo-dysponencka
    • doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań finansowych
    • edukowanie klientów (prowadzenie prezentacji, szkoleń) z zakresu zdalnych kanałów dystrybucji
    • prowadzenie akcji promocyjnych oraz udział w wydarzeniach odbywających się w galerii handlowej
    • kreowanie pozytywnego wizerunku marki mBanku

 Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat- preferowane kierunki studiów: ekonomia, finanse, bankowość
    • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów- doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w pracy w centrum handlowym mile widziane
    • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy), system pracy równoważny
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • dynamizm w działaniu
    • wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie zamierzonych celów

 Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w placówce w galerii handlowej
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej placówce Light Branch oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach banku
    • atrakcyjny system benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe dni urlopowe)
    • podstawa i premia kwartalna
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl”

Poziom stanowiska
Specjalista