METRO Global Solution Center
Data aktualizacji: 2018-09-27
Szczecin, zachodniopomorskie
Księgowość
angielski, niemiecki
Junior Accountant – Młodszy księgowy

( ½, ¾ lub pełen etat )

Obudź swoją ciekawość! W METRO SERVICES to właśnie cenimy najbardziej. Głód wiedzy, wrodzona dociekliwość i zapał do nauki to dla nas cechy na wagę złota. Specjalistyczna wiedza i praktyczne umiejętności są w naszej firmie na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć dzięki własnej ciekawości i zaangażowaniu!

METRO GROUP jest jedną z największych międzynarodowych firm handlu detalicznego na świecie. Wszystkie sieci handlowe, m.in. Makro Cash and Carry, zajmują wiodące pozycje na rynku. METRO SERVICES to nowoczesne centrum świadczące usługi finansowo-księgowe na rzecz METRO GROUP.

Miesce pracy: Szczecin

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie podstawowych obowiązków księgowych w jednym z naszych teamów
  • Nauka funkcjonalności programów Excel i SAP
  • Dbałość o jakość i terminowość pracy
  • Dążenie do osiągania założonych celów
  • Udoskonalanie procesów księgowych

Twój profil startowy:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Średnia znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość niemieckiego lub innego języka europejskiego
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń - procesowych, narzędziowych, miękkich
  • możliwość poszerzenia horyzontów językowych i kulturowych
  • realne możliwości rozwoju
  • pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
  • dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa etc.)
  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości
  • bezpłatny parking, a tuż obok centrum handlowe z restauracjami i rabatami dla pracowników

Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Umiejętności
MS Office
MS Office
MS Office