mBank S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-13
Łódź, łódzkie
Bankowość
angielski

Poznaj biznes i zacznij swoją przygodę z mBankiem

miejsce pracy: Łódź, łódzkie
numer referencyjny: MMI/070/1017

Główne zadania:

Jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem?

Interesujesz się sytuacją makroekonomiczną i na bieżąco śledzisz, co dzieje się na rynku, nie tylko bankowym?

Chcesz poznać świat produktów bankowych?

Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office oraz językiem angielskim w mowie i w piśmie?

Lubisz dzielić się swoją opinią i chętnie zabierasz głos w dyskusji?

Jeśli na większość tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco - zgłoś się na staż w obszarze biznesowym mBanku.

Jesteś nastawiony na działanie? Wchodzisz w to? Jeśli tak – aplikuj!

Na stażu w mBanku w profilu analitycznym masz do wyboru ścieżkę:

  • PRIVATE BANKING
  • Inwestycyjna
  • Fundusze inwestycyjne
  • Compliance
  • Biznesowo-projektowa
  • Biznesowo-korporacyjna
  • Obsługi Biznesu
  • Segment Klienta Masowego, Młodego i Zamożnego
  • Segment Klienta Firmowego
  • Value Proposition
  • Innowacyjnych Produktów

Oczekiwania:

Podczas nich będzie realizować takie zadania jak:

  • zasady i mechanizmy finansowania projektów z udziałem środków Unii Europejskiej
  • specyfika pracy Menedżera Produktowego
  • globalne standardy zarządzania projektami, transpozycja na warunki lokalne
  • oferta dla najbogatszych klientów – wiedza inwestycyjna, przegląd rynku Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych
  • rynek kapitałowy - dostępne systemy rozliczeniowe i funkcja depozytariusza dla Funduszy Inwestycyjnych
  • analiza finansowa przedsiębiorstwa w praktyce - projekty M&A, procesy due diligence, wiedza na temat specyfiki transakcji na rynku publicznym
  • personalizacja kart dla klientów indywidualnych i dyspozycje klientów
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i z innymi bankami w zakresie zarządzania gotówką klientów indywidualnych, zasilenia i odprowadzenia gotówki
  • projekty dotyczące wdrożeń nowych produktów i usług wspierających transakcyjność i aktywność klienta firmowego
  • projekty walutowe, księgowe i innych, budujące ekosystem działania firm w sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony
  • pakiet benefitów i ofertę specjalną na nasze produkty bankowe
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i tworzenia nowych rozwiązań
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy

Jeśli spodoba Ci się u nas to masz możliwość rozwoju w strukturach Grupy mBanku.

Nie zwlekaj - aplikuj!

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office