mBank S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-17
Doradca Klienta Indywidualnego
Nr ref. ASZ/103/1017
Kłodzko, dolnośląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

miejsce pracy: Kłodzko, dolnośląskie
numer referencyjny: ASZ/103/1017

Główne zadania:

  • realizacja celów sprzedażowych
  • obsługa kasowo-dysponencka Klientów
  • pozyskiwanie Klientów i aktywna sprzedaż produktów bankowych
  • przygotowywanie dokumentacji kredytowej
  • nawiązywanie długofalowych relacji z Klientem i ich podtrzymywanie z zachowaniem wysokich standardów jakości
  • prowadzenie akcji promocyjnych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów, pożądane w sprzedaży usług finansowych
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość technik sprzedaży
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera - MS Office, Internet

Poszukujemy osób z inicjatywą, dynamicznych, konsekwentnych i wytrwałych w dążeniu do celu, potrafiących nawiązywać i rozwijać relacje, skutecznie rozpoznających potrzeby Klientów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Placówce Partnerskiej
  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance
  • możliwości rozwoju zawodowego w jednym z najlepszych banków w Polsce
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa i premia)
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, możliwość korzystania z produktów mBanku na preferencyjnych warunkach)

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski