Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-02
Programista SQL
Nr ref. kwf/DRA/PSQL
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: kwf/DRA/PSQL

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość technologii informatycznych i narzędzi w zakresie rozwiązań DWH
  • Dobra znajomość zagadnień architektonicznych DWH (denormalizacja, metadane, modelowanie danych itp.)
  • Dobra znajomość programowania SQL (procedury wbudowane, funkcje, triggery itp.)
  • Umiejętność analizy danych źródłowych
  • Umiejętność tworzenia oraz optymalizacji procesów ETL
  • Doświadczenie w zakresie narzędzi ETL i technologii big będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Główne obowiązki:

  • Udział w projekcie implementacji hurtowni danych w zakresie:
  • analizy danych źródłowych i wykonywania mapowań Source-Target
  • tworzenia, rozwijania, naprawy i optymalizacji procesów pobierających dane źródłowe oraz zasilających hurtownię danych (ETL)
  • tworzenia i utrzymania modelu danych oraz warstwy metadanych
  • Monitorowanie zmian w systemach źródłowych pod kątem zmian modelu danych i procesów zasilających hurtownię danych
  • Monitorowanie i naprawa procesów zasilających hurtownię danych

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.