Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2017-10-26
Programista RPG
Nr ref. kwf/DRA/ILE
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: kwf/DRA/ILE

Główne zadania:

  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania w centralnym systemie banku
  • Konsultacje techniczne i współpraca z analitykiem aplikacji podczas analizy wymagań i testów
  • Wsparcie procesu instalacji oprogramowania
  • Wsparcie problemów w środowisku testowym i produkcyjnym
  • Przygotowywanie dokumentacji projektu i implementacji rozwiązania

Wymagania:

  • Doświadczenie w implementacji rozwiązań w RPG IV ILE na platformie iSeries
  • Doświadczenie w integracji rozwiązań IT w oparciu o web services
  • Znajomość UML i dobre rozumienie obiektowych metodyk analizy i projektowania
  • Znajomość architektury SOA
  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość zdobycia doświadczenia na platformie iSeries oraz poznania architektury centralnego systemu bankowego
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę nad ambitnymi projektami
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z dwóch atrakcyjnie zlokalizowanych biur: w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie) lub Gdańsku (przy dworcu PKP)
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę Multisport
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.