Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2017-10-26
Administrator MS-SQL
Nr ref. kwf/DIN/SQL
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: kwf/DIN/SQL

Obowiązki

  • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja środowiskami bazodanowymi opartymi o MS SQL Server
  • Monitorowanie komponentów MS SQL uwzględniając optymalizację wydajności środowisk aplikacyjnych
  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa i poprawek aplikacyjnych
  • Monitorowanie poprawnego wykonywania zadań kopii zapasowej oraz dostarczanie danych odtworzeniowych na żądanie
  • Diagnozowanie codziennych incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie aplikacji biznesowych
  • Rozwój i doskonalenie istniejących rozwiązań DR oraz testowanie procedur odtworzeniowych
  • Codzienna współpraca i wsparcie dla zespołu aplikacyjnego/WINTEL

Wymagania

  • Zaawansowana administracja środowiskami SQL Server 2008/2012/2014
  • Umiejętność diagnozowania problemów wydajnościowych i optymalizacja codziennych procesów
  • Bardzo dobra znajomość komponentów Business Intelligence (Reporting Services, Analysing Services, Integration Services)
  • Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi opartymi o VMWAre, MS Hyper-V
  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows Server 2008/2012 oraz usług klastrowych/HA
  • Doświadczenie w administracji bazami Oracle będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w administracji środowiskami bazodanowymi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy

Oferta

  • Zatrudnienie w Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Odpowiedzialną pracę z wyzwaniami projektowymi
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.