Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2017-10-26
Programista .NET
Nr ref. kwf/DRA/ASP
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego
dla portugalskiej Grupy Millennium BCP.

Chcesz:

Rozwinąć swoje doświadczenie w tworzeniu architektury / programowaniu?
Nauczyć się tworzyć niezawodne, skalowane i bezpieczne rozwiązania dostępne publicznie?
Poznać architekturę systemów bankowych i integrację miedzy systemami finansowymi?
Wziąć udział w ciekawych, rozpoznawalnych projektach?

poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: kwf/DRA/ASP

Oferujemy:

  • Pracę w wielu różnych ciekawych projektach istniejących i nowo tworzonych: bankowość internetowa, systemy intranetowe, systemy backend dla aplikacji mobilnej, systemy antyfraudowe i antymalwarowe, systemy kredytowe, systemy integracje z usługami zewnętrznymi takimi jak Blik, BIK, szybkie przelewy, systemy państwowe
  • Pracę w projektach wymagających myślenia w dużej skali: wiele serwerów, dużej liczby użytkowników, dużej liczbie rekordów w bazie danych, dużej ilości eventów, dużego ruchu i wysokich oczekiwań klientów względem czasu przetwarzania
  • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa
  • Uczestnictwo w reorganizacji istniejących rozwiązań celem zbliżenia się do koncepcji mikroserwisów i tworzenie nowych systemów zgodnie z takim podejściem
  • Organizację projektu opartą o metodyki zwinne
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowego rozwiązania
  • Elastyczne indywidualne podejście do potrzeb inżyniera
  • Umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny, dostęp do platformy PluralSight

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja różnego rodzaju aplikacji i komponentów .NET w zależności od preferencji
  • Programowanie w różnych warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość języka C#
  • Dla zainteresowanych warstwą prezentacji, dobra znajomość Javascript
  • Chęć rozwoju kompetencji w technologii .NET
  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji WEB
  • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak CQRS, Event Sourcing, MVC, MVVM
  • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych: Microsoft SQL Server, Oracle.
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.