Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2017-10-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Specjalista ds. Informacji Zarządczej
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: kwf/EAS

Główne zadania:

  • Praca przy utrzymaniu i rozwoju systemu informacji zarządczej
  • Produkcja miesięcznej informacji w systemie analizy zyskowności
  • Analiza jakości danych w hurtowni przy użyciu zapytań SQL
  • Przygotowywanie analiz ad hoc, jak i zautomatyzowanych raportów zarządczych
  • Współudział w projekcie implementacji nowej hurtowni danych (praca przy przeniesieniu funkcjonalności dostępnych w obecnym systemie do nowego rozwiązania informatycznego)
  • Wsparcie dla użytkowników biznesowych w korzystaniu z systemu informacji zarządczej
  • Stały rozwój nad poszerzeniem kompetencji w zakresie znajomości poszczególnych obszarów bankowości

Wymagania:

  • Oczekiwane co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe (bankowość, finanse)
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Dobra znajomość języka SQL i baz danych
  • Dobra znajomość programów MS Excel i MS Access
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się i pozyskiwania nowych kompetencji
  • Pasja, zaangażowanie, inicjatywa w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - umowę u pracę, pakiet socjalny,  w tym opiekę medyczną
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.