Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-02
Specjalista ds. e-learningu
Nr ref. kwf/DKA_ZAM
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: kwf/DKA_ZAM

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie kursów e-learningowych
  • Przygotowywanie e-learningowych testów wiedzy
  • Administrowanie platformą e-learningową
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi
  • Pomoc techniczna dla uczestników kursów

Wymagania:

  • Dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Kreatywność
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomości MS PowerPoint na poziomie zaawansowanym
  • Znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność szybkiej nauki obsługi nowych aplikacji komp.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Articulate Studio 13 i Articulate Storyline

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo
  • Szkolenie wprowadzające do realizacji nowych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach szkoleniowych
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.