Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-02
Programista ETL/Data Mining
Nr ref. kwf/DZK/SAS
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: kwf/DZK/SAS

Główne zadania:

  • Utrzymanie oraz rozwój procesów ETL zasilających platformę analityczną SAS
  • Utrzymanie oraz rozwój procesów ETL zasilających rozwiązanie SAS/CI wspierające działania z zakresu aktywnego marketingu
  • Projektowanie, utrzymanie oraz wdrażanie procesów kontroli dostępności i jakości danych
  • Utrzymanie oraz wdrażanie opracowanych modeli predykcyjnych, segmentacji i wskaźników charakteryzujących preferencje Klientów
  • Przygotowywanie danych na potrzeby analiz biznesowo-ekonomicznych oraz analiz data mining
  • Rekomendowanie rozwoju warstwy danych analitycznych o nowe encje danych / atrybuty / zmienne
  • Modyfikacja istniejących i wdrażanie nowych data martów
  • Administracja platformą SAS
  • Administracja bazami danych
  • Implementacja procesów ETL w SAS Data Integration Studio
  • Współudział w innych projektach realizowanych w zespole, w szczególności w projekcie wdrożenia platformy analitycznej w architekturze „BIG DATA” (R, Python, Hadoop, Spark, i inne …)

Wymagania:

  • Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki ścisłe / techniczne: matematyka, statystyka, ekonometria, metody ilościowe, informatyka.
  • Znajomość środowiska SAS (w tym SAS Data Integration Studio)
  • Znajomość środowiska MS SQL Server
  • Znajomość języków: 4GL oraz SQL
  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość R, Python, architektury „BIG DATA”, doświadczenie w administrowaniu serwerem SAS oraz znajomość zagadnień z zakresu analityki predykcyjnej
  • Chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wysoka komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.