Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-02
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Dochodzenia Należności Detalicznych na stanowisku:

Konsultant w Zespole Telefonicznego Dochodzenia Należności Hipotecznych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: kwf/DDN-WDH

Obowiązki:

  • Obsługa powierzonego portfela spraw Klientów hipotecznych na wczesnym etapie dochodzenia należności
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu telefonicznego z Klientami Banku
  • Prowadzenie negocjacji w sprawie spłaty zadłużenia
  • Monitorowanie statusu spraw oraz ewidencjonowanie w systemie podejmowanych czynności

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze windykacji należności detalicznych w banku lub firmie windykacyjnej
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze windykacji należności hipotecznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność i otwartość
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, nastawienie na osiąganie wyników
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Umowę o  pracę wraz z bogatym pakietem świadczeń dodatkowych takich jak między innymi opieka medyczna, karnety sportowe etc.
  • Możliwość uzyskania wysokich premii, uzależnionych od wyników
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.