mBank S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-19
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski

Specjalista ds. restrukturyzacji i windykacji

miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
numer referencyjny: SPE/129/1017

Główne zadania:

  • Zarządzanie portfelem spraw klientów defaultowych w danym obszarze działania (obszar Warszawy) przy współpracy z innymi członkami zespołu
  • Prowadzenie oraz nadzorowanie procesów restrukturyzacji klientów
  • Prowadzenie oraz nadzorowanie procesów windykacji klientów
  • Współpraca z oddziałami na terenie Warszawy
  • Kontakt z dłużnikami, komornikami oraz syndykami

Oczekiwania:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku ekonomii lub prawa
  • Posiadasz doświadczenie pracy w bankowości, firmie windykacyjnej, doradztwie gospodarczym lub prawnym
  • Posiadasz wiedzę z zakresu prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego, kodeksu postępowania cywilnego
  • Jesteś w stanie dokonać analizy finansowej
  • Swobodnie pracujesz w aplikacjami MS Office
  • Pracujesz samodzielnie oraz efektywnie organizujesz swoją pracę
  • Jesteś otwarty, komunikatywny, chętnie współpracujesz
  • Chętnie się uczysz i podejmujesz wyzwania
  • Znajomość j. angielskiego jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (miejsce pracy to centrala mBanku w Warszawie przy ul. Senatroskiej 18)
  • Pakiet benefitów składający się m.in. z: prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, funduszu socjalnego, oferty Premium produktów bankowych mBanku
  • Mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji
  • Możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office