Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-20
Programista front-end
Nr ref. kwf/Front-end/Gdańsk
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT
angielski

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Gdańsku na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: kwf/Front-end/Gdańsk

Chcesz

  • Rozwinąć swoje doświadczenie w programowaniu?
  • Poznać specyfikę systemów bankowych?
  • Wziąć udział w ciekawych, prestiżowych projektach?
  • Poznać architekturę skalowalnego, dostępnego publiczne systemu transakcyjnego?

Obowiązki

  • Implementacja rozproszonych aplikacji internetowych

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Stałą umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny
  • Interesujące projekty z dziedziny bankowości internetowej
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
  • Pracę ze złożonymi aplikacjami typu front-end
  • Pracę w Gdańsku w pełnym wymiarze godzin

Wymagania

  • Umiejętność zaawansowanego programowania w języku Javascript
  • Znajomość bibliotek: JQuery, knockoutjs bądź komplementarnych
  • Bardzo dobra znajomość XHTML, HTML5, CSS i bootstrap
  • Podstawowa znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność posługiwania się systemem wersjonowania kodu
  • Znajomość Web Essentials for Visual Studio
  • Znajomość less
  • Znajomość standardów XML, XML Schema, SOAP, XSLT
  • Doświadczenie w realizacji projektów w ASP.NET
  • Praktyczna znajomość jednego z wzorców projektowych interfejsu: MVVM bądź MVP

Mile widziane:

  • Chęć poznania złożonych systemów bankowych
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Zainteresowanie technologiami frontendowymi i .NET
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.