HAYS Poland
Data aktualizacji: 2018-11-04
Kraków, małopolskie
BPO/SSC
Data aktualizacji: 2018-11-04 Aplikuj
Accounting and Finance Customer care
NR REF.:1096104

Poszukujemy Kandydatów ze znajomością języka hiszpańskiego i angielskiego, otwartych na nowe wyzwania oraz tych, dla których będzie to początek kariery w Dziale Finansowym. Codzienny kontakt z językiem hiszpańskim zapewniony!

Oferujemy pracę na stanowisku:
Accounting and Finance Customer Care with Spanish and English

Zadania:
Wsparcie procesów finansowych. Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym. Współpraca z działami finansowymi. Budowanie długotrwałych relacji z Klientami biznesowymi. Wykonywanie codziennych obowiązków według określonych procedur z wykorzystaniem języka hiszpańskiego.

Wymagania:
Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie min. B2 oraz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie. Zainteresowanie tematyką finansowo- księgową oraz chęć dalszego rozwoju w tym obszarze. Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:
Pracę w intensywnie rozwijającym się, międzynarodowym biznesie z wyjątkową kulturą i podejściem do pracownika . Indywidualnie dobrany pakiet szkoleń stanowiskowych oraz z systemów CRS. Benefity pozapłacowe- Medicover. Umowa o pracę plus atrakcyjne wynagrodzenie.