Santander Consumer Bank S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-24
Doradca Klienta
Nr ref. DK/10/WŁOC/2017
Włocławek, kujawsko-pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

Obecnie do Oddziału Banku we Włocławku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miasto: Włocławek, kujawsko-pomorskie
Numer ref.: DK/10/WŁOC/2017

Zadania:

  • profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w Banku, jakość sprzedaży i obsługi Klientów;
  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez Bank;
  • samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego;
  • wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • łatwości nawiązywania kontaktu i umiejętności budowania relacji z Klientami;
  • ponadprzeciętnych zdolności interpersonalnych;
  • zaangażowania oraz nastawienia na sukces i wyniki;
  • dobrej organizacji pracy;
  • dynamizmu w działaniu;
  • umiejętności obsługi komputera;
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo;
  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;
  • wprowadzające szkolenia produktowe i rozwijające kompetencje;
  • atrakcyjny pakiet socjalny (mi.in.: prywatna opieka medyczna, karta multisport);
  • wynagrodzenie stałe i premię adekwatną do uzyskiwanych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV wraz z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania”.

W temacie korespondencji elektronicznej prosimy o napisanie pełnego numeru referencyjnego.
Santander Consumer Bank SA zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych materiałów nie zwracamy.

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office