Tax Care S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-23
Łódź, łódzkie
Obsługa klienta, Sprzedaż

Tax Care S.A. poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy w placówce partnerskiej Idea Banku na stanowisku:

Dyrektor Zespołu Sprzedaży
Miejsce pracy: Łódź, łódzkie

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem Ekspertów Biznesowych,
  • Doradztwo i sprzedaż klientom najkorzystniejszych produktów finansowych oraz usług księgowych w profesjonalny sposób,
  • Rekrutacja i koordynowanie działań podległego zespołu oraz dbanie o rozwój wiedzy produktowej i kompetencji sprzedażowych,
  • Realizacja założonych dla podległego oddziału planów sprzedażowych oraz celów jakościowych,
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, zgodnej ze standardami i utrzymywanie najwyższego poziomu satysfakcji klientów banku,
  • Budowa pozytywnego wizerunku marki na lokalnym rynku przedsiębiorstw.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte sukcesami w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • Wykształcenie wyższe – preferowane o profilu ekonomicznym,
  • Wysoki poziom kompetencji związanych z zarządzaniem i motywowaniem zespołu,
  • Umiejętność budowania relacji w zespole, opartych na zaangażowaniu i nastawieniu na sukces,
  • Znajomość technik sprzedaży oraz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Samodzielność i zorientowanie na osiąganie założonych celów biznesowych,
  • Postawa otwarta na ciągłe podnoszenia swoich kompetencji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie umożliwiające osiągnięcie wysokich bonusów od sprzedaży,
  • Pracę w strukturach nieustannie rozwijającej się sieci sprzedaży,
  • Rozbudowany system szkoleń podnoszących poziom kwalifikacji zawodowych, realizowanych za pośrednictwem Akademii Finansów,
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • Bogaty pakiet benefitów: platforma językowa, karta Multisport, prywatna opieka medyczna.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.