Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2018-11-08
Kraków, małopolskie
Human Resources
angielski
Specjalista ds. Płac

Miejsce pracy/Place of work: Kraków

O Nas

Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.

Oddział Capgemini Business Services jest obecnie jednym z największych centrów outsourcingowych  działających na terenie Polski świadczącym kompleksowe usługi w 30 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, zarządzania dostawami, obsługi klienta oraz marketingu. W biurach Business Services w Krakowie i Katowicach zatrudnionych jest obecnie ponad 3800 pracowników.

Opis stanowiska
  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy
  • Ewidencja danych do rozliczania listy płac
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji na potrzeby ZUS, US, GUS, PFRON
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac
  • Obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi
  • Przygotowanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, komornik)
  • Udzielanie informacji i wyjaśnień pracownikom z zakresu administracji płac
Wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze administracji płac
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik
  • Znajomość systemu TETA będzie dodatkową zaletą
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu średnio-zaawansowanym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
Sprawdź co dla Ciebie mamy
  • Praca w międzynarodowej, stabilnej firmie dla prestiżowych klientów - około 100 światowych marek obsługiwanych przez 6000 profesjonalistów w 30 językach.
  • Przestrzeń do realizacji ambitnych planów rozwojowych, możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia usług od klienta (transition). Wsparcie innowacyjnych pomysłów - działamy zgodnie z filozofią Lean i Kaizen.
  • Jasno określona ścieżka zawodowa (ekspercka lub liderska). Praca wśród ekspertów (ponad 900 certyfikowanych profesjonalistów). Możliwość rozwoju (20 000 szkoleń online oraz prowadzonych przez trenerów) i zdobycia certyfikatów (m.in. ACCA, Prince2, PMP), a także udziału w programach coachingowych i poszerzania swojej wiedzy w grupach eksperckich.
  • Wysokie, międzynarodowe standardy pracy i możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych.
  • Wyróżnienia za efekty pracy - jasno określone zasady promocji i awansu. Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych (opieka medyczna dla Ciebie i dla rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Wsparcie w godzeniu pracy i życia rodzinnego (Program Business Parent).
  • Jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych technologii wspierających pracę osób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini.
Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniach rekrutacyjnych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). na potrzeby realizacji procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości. Informujemy, że w ramach procesu rekrutacji dane osobowe będą również przetwarzane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym również przez jednostki Capgemini w Indiach. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). Zezwalam również Capgemini Polska Sp z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym przez jednostki w Indiach oraz klientów Capgemini obejmujących wewnętrzne oraz zewnętrzne obszary EEA.”

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.