mBank S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-16
Doradca Klienta Zamożnego
Nr ref. ASZ/113/1117
Zielona Góra, lubuskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

miejsce pracy: Zielona Góra, lubuskie
numer referencyjny: ASZ/113/1117

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty ze szczególnym nastawieniem na obszar inwestycji)
  • zarządzanie istniejącym portfelem klientów zamożnych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa klientów Klubu Aquarius z zachowaniem najwyższych standardów jakości w zakresie produktów i możliwości inwestycyjnych
  • edukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług bankowych dla klientów indywidualnych ze szczególnym nastawieniem na produkty inwestycyjne
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu portfelem klientów
  • wiedza na temat zagadnień dotyczących rynku kapitałowego i pieniężnego
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunkowe)
  • umiejętności identyfikowania potrzeb klienta i budowania długofalowych relacji
  • skuteczności w realizacji wyznaczonych celów
  • inicjatywy i dynamizmu w działaniu
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance
  • bogaty pakiet socjalny składający się m.in. z: prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, funduszu socjalnego, oferty Premium produktów bankowych mBanku
  • mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji
  • atrakcyjny system wynagradzania

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office