mBank S.A.
Data aktualizacji: 2017-11-17
Zielona Góra, lubuskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

Młodszy specjalista/ Specjalista ds. obsługi kontraktów leasingowych

miejsce pracy: Zielona Góra, lubuskie
numer referencyjny: SPE/136/1017

Główne zadania:

  • obsługa Korzystającego/Leasingobiorcy w procesie czynności back-office
  • koordynacja przebiegu umowy leasingu
  • zarządzanie i rozliczanie umów leasingu

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat studiów (finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne)
  • doświadczenie pracy w branży leasingowej, bankowej lub innej instytucji finansowej jest mile widziane
  • wiedza z zakresu leasingu oraz finansów
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego jest mile widziana
  • znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz nastawienie na pracę zespołową

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia współpracy) w spółce Grupy mBanku – mLeasing Sp. z o.o.
  • możliwości rozwoju kompetencji oraz zdobycia wielu nowych
  • przyjazna atmosfera pracy z poszanowaniem idei work-life balance
  • benefity płacowe oraz poza płacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy)
  • narzędzia do mobilnego rozwoju

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office