Deloitte
Data aktualizacji: 2018-02-19
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
angielski, polski
Deloitte
Data Scientist

Kogo szukamy

Ze względu na dynamiczny rozwój działalności, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Data Scientist, którzy będą realizować projekty wdrażania modeli statystycznych oraz analizy danych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w obszarze nauk ścisłych, mile widziana statystyka.
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze modelowania statystycznego.
  • Dobrej znajomości dowolnego języka statystycznego: MATLAB, R, Python etc.
  • Praktycznego doświadczenia w zakresie co najmniej jednej technologii bazodanowej.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.

Mile widziane będą:

  • Znajomość rodziny technologii obliczeń w chmurze np. HADOOP, AWS.
  • Znajomość narzędzi BI takich jak Qlik, Tableau, Business Objects, MicroStrategy, SAS VA.

Masters degree
Dyplom magistra
2+
Lata doświadczenia
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

SQL
SQL
R
R
Java
Java
Willingness to travel
Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

Twoja przyszła rola

Zakres obowiązków data scientist obejmować będzie:

  • Implementację modelu statystycznego począwszy od wstępnej analizy danych przez fazę tworzenia koncepcji modelu i doboru narzędzi statystycznych po fazę implementacji oraz testowania.
  • Przygotowanie dokumentacji modelu.

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach w jednej z „najgorętszych” dziedzin biznesu, przy użyciu nowoczesnych technologii, często w metodykach agile.
  • Jasno określoną ścieżkę dalszej kariery.
  • Wsparcie counsellora, pomagającego we wdrożeniu się w specyfikę pracy oraz doradzającego w planowaniu dalszego rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę oraz doskonałe środowisko pracy.
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej w części wymiaru czasu pracy.
  • Szeroki pakiet benefitów, obejmujący m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych, możliwości certyfikacji, darmową kawiarnię Café Nero w siedzibie firmy.

Constant growth and development
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Fruit in the kitchen
wieże owoce dostępne w każdej kuchni
Access to new technologies
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Healthcare plan
Prywatna opieka medyczna
Competitive salary
Atrakcyjne wynagrodzenie
Flexible working hours
Elastyczne godziny pracy
Deloitte Adventure Team
Networking
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Friendly coworkers
Ludzie z którymi chce się pracować
Free bike access
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Multisport
Multisport
Massage, directly in the office
Masaż w biurze

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Zespół Information Management & Analytics łączy kompetencje w zakresie biznesowego wykorzystania statystycznej analizy danych oraz projektowania i wdrażania technologii informatycznych wspierających przetwarzanie dużych wolumenów danych. Pracujemy z największymi polskimi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami z sektorów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, przemysłu i handlu detalicznego.

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski polski
Umiejętności
SQL Java R