ZF European Shared Services Center
Data aktualizacji: 2017-12-21
Częstochowa, śląskie
Księgowość, Analiza, Administracja
angielski, niemiecki

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Student/ Absolwent Ze Znajomością Języka Niemieckiego
Lokalizacja: Częstochowa, śląskie, ul. Legionów 63
ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com
centrum.finansowe@zf.com
European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

NASZE OCZEKIWANIA:

  •   Znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  •   Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  •   Wykształcenie wyższe
  •   Podstawowa znajomość programów komputerowych – MS Excel, MS Word
  •   Chęć rozwoju w obszarze usług biznesowych z zakresu: finansów, księgowości

OBOWIĄZKI:

  • Zadania w obrębie działu zobowiązań, należności lub księgi głównej
  •   Przygotowywania i kontrola dokumentacji
  •   Utrzymywanie kontaktu z klientem zagranicznym, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie problemów
  •   Przygotowywanie raportów oraz analiz

OFERUJEMY:

  • Zapewniamy solidne wdrożenie do pracy i wsparcie na stanowisku pracy w obszarze procesów księgowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.)
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi
  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe
  • Szkolenia z systemów używanych w firmie - SAP
  • Przyjazny zespół i koleżeńską atmosferę pracy
Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2014r poz. 182 z późniejszymi zmianami). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych w przyszłości pod warunkiem, że cel przetwarzania danych nie ulegnie zmianie. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TRW Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Rolnicza 33.”
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Umiejętności
MS Excel MS Word