Tax Care S.A.
Data aktualizacji: 2018-01-02
Starszy Administrator Sieci
Nr ref. SAS/CEN/09
Warszawa, mazowieckie
IT, Analiza, Administracja

Tax Care S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

SAS/CEN/09
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Zakres zadań:

  • udział w nowych wdrożeniach (systemy bezpieczeństwa);
  • diagnozowanie i naprawianie problemów w środowisku produkcyjnym;
  • zarządzanie siecią w data center oraz oddziałach;
  • zestawianie połączeń z firmami zewnętrznymi (SSL VPN, VPN Site-to-Site);
  • monitoring sieci i zapewnienie ciągłości działania;
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Administratora Sieci;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa sieciowego;
  • znajomość obsługi przełączników Juniper, HP, Cisco;
  • wiedza w zakresie obsługi urządzeń F5, Palo Alto, SIEM;
  • wiedza z zakresów: 802.1x (NAC), OSPF, BGP, STP;
  • znajomość narzędzi do monitoringu i statystyk (Nagios, Opsview, etc.);
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów zaocznych;
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość technologii VoIP;
  • doświadczenie z obsługą produktów IDP/IPS/WAF;
  • certyfikaty potwierdzające wiedzę;
  • umiejętność pisania skryptów (Python, Perl).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę;
  • kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, platformę do nauki angielskiego;
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach;
  • możliwość realizowania własnych pomysłów;
  • pracę w przyjemnej atmosferze i wygodnym biurze;
  • wspólne świętowanie sukcesów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Specjalista
Specjalista