Eurofins Business Services Poland
Data aktualizacji: 2018-01-01
Katowice, śląskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, francuski, niemiecki, słowacki

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 30 000 pracowników w 375 laboratoriach zlokalizowanych w 41 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:
Specjalista ds. księgowości z językiem niemieckim/francuskim/słowackim

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów księgowych (OtC, PtP, RtR)
  • Praca z systemem Microsoft Dynamics AX
  • Dbanie o przestrzeganie grupowych standardów finansowych i biznesowych
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Aktywny wkład w budowanie zespołu
  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Konkurencyjny system benefitów
  • Pracę w firmie będącej liderem w branży
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Dużą niezależność w pracy i wpływ na kształtownie się organizacji
  • Otwartą komunikację i przyjazną atmosferę
  • Dobrą kawę :)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub słowackiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
  • Doświadczenie w księgowości, preferowane w obszarze BPO/SSC
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szykiego uczenia się
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczególy
  • Energia i chęć do działania
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
Jeśli chcesz zdobyć unikatowe doświadczenie w firmie z branży biotechnologicznej uczestnicząc w międzynarodowych projektach, wziąć czynny udział w rozwijaniu procesów na kluczowym etapie tworzenia się organizacji, dołącz do nas!
Dowiedz się więcej o naszej Firmie: www.eurofins.com
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Specjalista
Specjalista