Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2018-10-09
Katowice, śląskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, niemiecki
Data aktualizacji: 2018-10-09
Student ze znajomością języka niemieckiego (umowa zlecenie)
Student ze znajomością języka niemieckiego (umowa zlecenie)
Miejsce pracy/Place of work: Katowice

O Nas

Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.

Oddział Capgemini Business Services jest obecnie jednym z największych centrów outsourcingowych  działających na terenie Polski świadczącym kompleksowe usługi w 30 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, zarządzania dostawami, obsługi klienta oraz marketingu. W biurach Business Services w Krakowie i Katowicach zatrudnionych jest obecnie ponad 4000 pracowników.

Jeżeli
  • Bardzo dobrze mówisz w jezyku niemieckim (B2),
  • Myślisz o rozwoju w obszarze usług biznesowych z zakresu: finansów, księgowości, łańcucha dostaw, HRO,
  • Masz ochotę szkolić swoje zdolności językowe poprzez codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • Chcesz czerpać satysfakcję z pracy i uczyć się od najlepszych,
  • Nie boisz się nowych wyzwań i zależy Ci na pracy w przyjaznej atmosferze, to...

 

...oferta Capgemini jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy
  • Wysokie, międzynarodowe standardy i rozwój wśród ekspertów (ponad 900 certyfikowanych profesjonalistów),
  • Wyróżnienia za efekty - jasno określone zasady awansów,
  • Rozwój w inspirującej atmosferze. Razem pracujemy i razem świętujemy – Projekt Teatr Capgemini, wolontariat pracowniczy, wydarzenia integracyjne, wspólne granie w kosza, siatkę – każdy znajdzie coś dla siebie!
  • Nasze biura mają dogodną lokalizację z certyfikatem „Przyjazny rowerom”!
Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniach rekrutacyjnych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). na potrzeby realizacji procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości. Informujemy, że w ramach procesu rekrutacji dane osobowe będą również przetwarzane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym również przez jednostki Capgemini w Indiach. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). Zezwalam również Capgemini Polska Sp z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym przez jednostki w Indiach oraz klientów Capgemini obejmujących wewnętrzne oraz zewnętrzne obszary EEA.”

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.