PwC
Data aktualizacji: 2018-01-16
Asystent/ka ds. Rozliczeń
Nr ref. 23260BR
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
angielski

Do naszego biura w Warszawie, poszukujemy osoby, na cały etat, zainteresowanej pracą na stanowisku wspierającym, wymagającym bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i inicjatywy.
Jeżeli lubisz pracować z ludźmi, dobrze odnajdujesz się w realizacji różnorodnych zadań, zapraszamy Cię do aplikacji na stanowisko:

Rola

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje między innymi:

  • przygotowywanie rozliczeń wydatków służbowych
  • przygotowanie zestawień finansowych
  • wystawianie faktur
  • przygotowywanie rozliczeń projektowych

Profil Kandydata

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku powiązanym z finansami
  • mile widziani absolwenci kierunków: Ekonomia, Finanse
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań
  • umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji
  • dobra znajomość języka angielskiego i programu Excel
  • proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań: otwartość, samodzielność, inicjatywa.
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku

Oferta

  • umowa o pracę
  • atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do biura
  • prywatna opieka medyczna dla Pracownika i członków najbliższej rodziny oraz kwartalne punkty do wykorzystania, m.in. na kartę sportową, bilety do kina czy voucher do restauracji, itp.
  • dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń
  • telefon służbowy z dużym pakietem danych
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • lekarz pierwszego kontaktu dostępny w biurze
  • świeże owoce każdego dnia i dostęp do firmowej kantyny
  • program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
Chcesz mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość?
Wybierz przyszłość w PwC. Łączymy nowe technologie z potrzebami biznesowymi.
Wymyślamy rozwiązania, które kształtują rynki.