Antareco
Data aktualizacji: 2018-01-31
Accounting Consultant
Nr ref. AC/09/17
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
angielski

Poznaj Antareco - jedną z najlepiej i najszybciej rozwijających się spółek świadczących usługi księgowe i doradcze. Specjalizujemy się w księgowości dla instytucji finansowych, spółek z branży nieruchomości oraz usług.
Prowadzimy outsourcing usług księgowych dla polskich i międzynarodowych firm poprzez biura w Polsce, Hiszpanii i Gruzji.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.antareco.com

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

(Konsultant w Dziale Usług Księgowych)

AC/09/17

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek polskich i zagranicznych oraz świadczenie usług doradczych,
  • wykonywanie księgowań i zapisów w rejestrach,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz różnego typu raportów,
  • utrzymywanie kontaktu z partnerami biznesowymi,
  •  udział w projektach doradczych związanych z kwestiami księgowymi.

Wymagania:

  • studenci ostatnich lat studiów w zakresie finansów i rachunkowości lub absolwenci,
  • mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze księgowości,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint,
  • chęć poszerzania umiejętności zawodowych, otwartość na nowe wyzwania,
  • umiejętność zachowania najwyższej jakości pracy,
  • kreatywność i umiejętność swobodnego analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w trakcie pracy na rzecz międzynarodowych podmiotów,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • współpracę długoterminową,
  • współpracę z zespołem doświadczonych managerów i ekspertów, nastawionym na wymianę doświadczeń i wiedzy, poszukiwanie rozwiązań oraz na osiąganie wspólnych celów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez przycisk "Aplikuj" na dole strony.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski