Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-02-06
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Informatyki
w Warszawie na stanowisku:

Expert w Zespole Projektów Infrastruktury IT i Outsourcingu
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/ DIN/EUS

Zadania:

  • Prowadzenie projektów infrastrukturalnych w Banku od etapu wyceny, przygotowania projektu poprzez wdrożenie końcowe
  • Ścisła współpraca z zespołem operacyjnym na etapie implementacji projektów IT
  • Wsparcie techniczne w rozwiązywaniu poważnych incydentów i problemów technicznych
  • Analiza nowych rozwiązań technicznych, przygotowywanie testów proof of concept, opiniowanie rozwiązań
  • Raportowanie postępów w prowadzonych projektach IT
  • Realizacja zaleceń audytowych w tym bezpieczeństwa na infrastrukturze IT
  • Koordynacja umów outsourcingowych IT na poziomie operacyjnym, opiniowanie i akceptacja wprowadzanych zmian na systemach produkcyjnych
  • Dbanie o wysoki poziom usług i stabilność infrastruktury IT
  • Optymalizacja procesów i zadań operacyjnych

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w roli administratora systemów
  • Bardzo dobra znajomość technologii Microsoft
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji, budowy chmur prywatnych, migracji środowisk P2V, V2V
  • Zaawansowana wiedza i doświadczenie w minimum jednym obszarze: MS Windows Server / MS Hyper-V / MS Exchange / MS SCCM / MS Azure / PowerShell / MS Active Directory / Office365
  • Bardzo dobra wiedza z minimum jednego obszaru wirtualizacji: vSphere/Hyper-V
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań chmurowych poprzez wszystkie warstwy: storage, wirtualizacja, sieć
  • Projektowanie i budowa rozwiązań disaster recovery na warstwach: storage / system operacyjny / aplikacje (MS SQL, Oracle, MS Exchange, File&Print Server)
  • Mile widziane umiejętności automatyzacji zadań i przygotowywania raportów w oparciu o środowisko PowerShell
  • Znajomość procesów ITIL, szczególnie zarządzanie zmianą, pojemnością, incydentami
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby tworzenia dokumentacji technicznej / projektowej
  • Duża samodzielność i organizacja własnej pracy, terminowość
  • Adaptacja do obowiązujących procedurę i polityk bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • Interesującą prace w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
  • Pakiet socjalny
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.