Deloitte
Data aktualizacji: 2018-03-26
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
angielski, polski

Kogo szukamy

  • Student 4-5 roku, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • Praktyczna znajomość j. angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność min. 30 godzin tygodniowo,
  • Dokładność i skrupulatność, samodzielność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze HR (np. staż, praktyki).
BAR exam
Dyplom licencjata
4+
Rok studiów
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

MS Excel
MS Excel
MS PowerPoint
MS Word
MS Word
MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

Do zadań osoby będzie należało:
  • Wsparcie administracyjne przy rekrutacji i selekcji pracowników
  • Udział w organizacji szkoleń wewnętrznych
  • Pomoc administracyjno-logistyczna w obszarze budowanie marki pracodawcy,
  • Realizacja bieżących projektów HR.

Co oferujemy

  • Płatne praktyki w dziale HR,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych firm konsultingowych,
  • Poznanie najlepszych praktyk oraz standardów funkcjonowania HR w międzynarodowej korporacji.
Challenging tasks
Ambitne zadania
Atrakcyjne wynagrodzenie
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Free drinks in the office
Darmowe napoje w biurze
Masaż w biurze
Karta Multisport
Elastyczne godziny pracy
Deloitte Adventure Team
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Ludzie z którymi chce się pracować
Spotkania integracyjne

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Jesteśmy zespołem, który wspiera nie tylko całą organizację, ale też każdego pojedynczego pracownika. Nasze kompetencje i rola obejmują przede wszystkim: selekcję i rekrutację, szkolenia, tworzenie systemów motywacyjnych, budowanie zaangażowania pracowników, rozwój przywództwa, zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy. Ważnym elementem działań jest również Employee Well Being.

Dołącz do nas i przekonaj się jak wygląda praca w HR w międzynarodowej korporacji :)