mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-02-21
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Stażysta/ka w obszarze IT/nowych technologii

SKW/215/1217
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Do Twoich zadań będzie należeć między innymi:

  • implementacja formatek wniosków systemu workflow do nowej architektury aplikacji
  • prace w zakresie prostej analizy
  • udział w testach oraz tworzeniu dokumentacji
  • drobne zadania programistyczne (C#, SQL)
  • zadania związane z przygotowaniem narzędzi wspierających proces planowania portfolio projektów informatycznych
  • splunk
  • analiza wymagań biznesowych
  • implementacja zebranych wymagań w obecnych lub nowych systemach
  • implementacja testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych)
  • automatyzacja deploymenty zrealizowanych projektów na produkcję
  • wsparcie produkcyjne wdrożonych systemów
  • zaangażowanie w prace nad projektami realizowanymi w okresie stażu

Jeśli bliski jest Ci świat nowych technologii i IT i w tym kierunku chcesz się rozwijać to czekamy na Ciebie. Oczekujemy:

  • statusu studenta, bądź absolwenta do 2 lat po zakończeniu studiów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości: Visual Studio, GIT
  • znajomości języków programowania: C# i/lub HTML, JavaScript, TypeScript
  • warsztatu developerskiego: .NET, .NET 4.x, .NET.CORE, C# , SQL, cpp, javascript, angular, NPM
  • znajomości: Jira, Git, VS, VS Code

W ramach stażu oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę na czas określony w wymiarze 40 godzin w tygodniu w obszarze rozwoju i utrzymania portfela aplikacji
  • poznanie trzech obszarów, w ramach rotacji pomiędzy jednostkami co 3 miesiące
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, kluby mBanku, oferta specjalna na nasze produkty bankowe)
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Umiejętności
Javascript SQL Jira C# .NET