mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-02-21
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Młodszy Menadżer Produktu (oferta produktowa bankowości transakcyjnej)

miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
numer referencyjny: SPE/16/0118

Główne zadania:

  • Wspieranie procesu przygotowywania oferty produktowej bankowości transakcyjnej, w szczególności w obszarze obrotu gotówkowego, kart płatniczych i acquiringu oraz sponsoringu bankomatów
  • Definiowanie, zapewnienie wdrożenia i monitorowanie procesów obsługi produktów zarządzanych przez Departament, w tym zapewnienie właściwych regulacji wewnętrznych związanych z operacyjną obsługą produktów i właściwego wsparcia funkcjonalnego systemów Informatycznych,
  • Wdrażanie rozwiązań dedykowanych dla konkretnych Klientów,
  • Przygotowywanie lub współprzygotowywanie biznes planu dla innowacji/modyfikacji oraz monitorowanie i sprawozdanie z zakresu stanu ich realizacji,
  • Prowadzenie analizy rynku krajowego i międzynarodowego w zakresie produktów Cash Management,
  • Wsparcie procesu sprzedaży w obszarze funkcjonalności produktów transakcyjnych, udzielane dla najbardziej wymagających Klientów dla Biura Sprzedaży Bankowości Transakcyjnej,
  • Odpowiedzialność za wzrost przychodów i redukcję kosztów w zakresie produktów bankowości Transakcyjnej we współpracy z Biurem Sprzedaży Produktów Bankowości Transakcyjnej,
  • Współpraca z zespołami innych jednostek mBanku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie pracy z produktami bankowości transakcyjnej/ pracy analitycznej/ współpracy z klientem korporacyjnym,
  • Umiejętności analityczne,
  • Znajomości regulacji i organizacji obrotu gotówkowego i kart płatniczych w polskim systemie bankowym jest mile widziana,
  • Otwartość i łatwość w komunikacji z partnerami z różnych szczebli i obszarów organizacyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną pracę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo w mBanku - jednym z największych i najbardziej innowacyjnych banków w Polsce (przewidywany okres – 12 miesięcy),
  • Udział w innowacyjnych i ciekawych projektach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz nauki od najlepszych Specjalistów w swojej dziecinie,
  • Przyjazna atmosfera pracy z poszanowaniem idei work-life balance,
  • Benefity płacowe oraz poza płacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy).

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Kierownik