mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-03-01
Łódź, łódzkie
Bankowość, Obsługa klienta

Specjalista ds. operacji na rachunkach i reklamacji

miejsce pracy: Łódź, łódzkie
numer referencyjny: WCH/087/2017

Główne zadania:

  • realizacja reklamacji
  • tworzenie raportów i statystyk ilościowych i jakościowych
  • operacje księgowe na rachunkach klientów
  • kontakt telefoniczny z klientem

Oczekiwania:

  • wykształcenia minimum średniego (mile widziane studia na kierunkach bankowość i rachunkowość)
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy na dużej ilości aplikacji w tym samym czasie
  • skrupulatności, zaangażowania oraz samodyscypliny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • atrakcyjny pakiet benefitów (np. karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • poszanowanie idei work-life-balance
  • praca w nowoczesnym przestrzeni biurowej

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista