Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-03-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Administracja

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Administrator Aplikacji Internetowych (IIS)
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DRA/IIS

Obowiązki:

  • Utrzymanie aplikacji produkcyjnych (w technologii Windows Server/IIS), głównie w zakresie śledzenia logów aplikacji produkcyjnej, rejestrowania zgłoszeń o znalezionych błędach a także monitoringu dostępności i wydajności aplikacji
  • Utrzymanie środowisk aplikacji oraz narzędzi (SVN, Jira, TeamCity) oraz procesów developerskich (głównie buildy i wdrożenia aplikacji)
  • Automatyzacja procesów wdrażania i testowania oraz rozwój narzędzi do monitorowania dostępności i błędów dla aplikacji.

Oczekiwania:

  • Znajomość aplikacji webowych działających w architekturze SOA i w połączeniu z bazami danych
  • Znajomość Microsoft Windows Servers 2008/2012 (konfiguracja i rozwiązywanie problemów)
  • Znajomość konfiguracji serwerów webowych IIS 7+
  • Podstawowa znajomość języków C#, T-SQL (umiejętność czytania kodu, umiejętność tworzenia i pisania zapytań)
  • Ogólna znajomość ASP.NET
  • Znajomość PowerShell
  • Umiejętność do pracy w zespole, komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji, współpraca z członkami międzynarodowego zespołu)

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi - SVN, Jira, TeamCity
  • Znajomość Java oraz Tomcat
  • Znajomość aspektów aplikacji mobilnych
  • Umiejętność wykorzystywania narzędzi automatyzujących pracę
  • Znajomość bezpiecznych łączy w aplikacji internetowej – (szyfrowanie, certyfikaty, klucze, itp.)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w obszarach związanych z tematem zabezpieczeń w aplikacjach internetowych, monitoringiem oraz tunningiem wydajności baz danych jak również możliwość brania udziału w projektach migracji/modernizacji aplikacji, serwerów i usług na nowe wersje lub technologie
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.