Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-03-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Grupa Banku Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług..

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Millennium Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych
w Warszawie na stanowisku:

Zarządzający funduszami funds-of-funds
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/MTFI/FF

Główne zadania:

  • Monitoring i analiza globalnych funduszy inwestycyjnych w różnych grupach odniesienia
  • Selekcja najlepszych funduszy
  • Prowadzenie procesów due - diligence i oceny jakościowej
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami inwestycyjnymi
  • Zarządzanie portfelami inwestycyjnymi opartymi o fundusze zewnętrzne
  • Realizacja transakcji

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku – uczestniczącym w procesach obejmujących ocenę jakościową i selekcję zewnętrznych funduszy inwestycyjnych
  • Bardzo dobra znajomość globalnego rynku funduszy inwestycyjnych,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, poparte wiedzą z zakresu statystyki i wykorzystywania narzędzi analitycznych (Excel, narzędzia statystyczne)
  • Znajomość kryteriów oceny profilu, wyników i ryzyka funduszy inwestycyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Uczestnictwo w programie CFA (min. poziom 2) – posiadanie tytułu CFA lub licencji Doradcy Inwestycyjnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Perspektywę zarządzania portfelem strategii inwestycyjnych
  • Rozbudowany pakiet socjalny,
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.