MBE group
Data aktualizacji: 2020-04-20
Warszawa, mazowieckie
Administracja

Łączymy pracodawców i kandydatów, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Obejmują one konsulting oraz wsparcie kreatywne i logistyczne dla pracodawców pod marką MBE:branding, działalność wydawniczą skierowaną do finansistów (serwis rekrutacyjny www.KarierawFinansach.pl oraz przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”) oraz obcokrajowców szukających zatrudnienia w Polsce (projekt Careers in Poland), a także system do zarządzania projektami rekrutacyjnymi – AppManager.
Rekrutujemy na stanowisko:
Marketing Specialist / Specjalista ds. marketingu

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za działania marketingowe mediów grupy:

  • serwisów internetowych KarierawFinansach.pl oraz CareersinPoland.com (oraz ich aplikacji mobilnych),
  • przewodników drukowanych "Kariera w Finansach i Bankowości" oraz "Careers in Poland".

Twoje zadania ‒ media drukowane:

  • przygotowanie i realizacja strategii marketingowej mediów drukowanych,
  • koordynacja dystrybucji magazynów drukowanych: współpraca z dotychczasowymi partnerami i pozyskiwanie nowych (w tym za granicą),
  • organizacja udziału firmy w targach pracy oraz reprezentacja na targach,
  • zarządzanie kampaniami promocyjnymi przewodników (offline oraz online).

Twoje zadania ‒ media internetowe:

  • przygotowanie i realizacja strategii marketingowej mediów online oraz aplikacji mobilnych,
  • zarządzanie kampaniami reklamowymi obu serwisów (m.in. Facebook, Google AdWords),
  • współpraca z serwisami partnerskimi i środowiskiem akademickim,
  • realizacja patronatów medialnych,
  • projektowanie materiałów reklamowych i współpraca z grafikiem,
  • działania PR.

Profil kandydata:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu internetowego,
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego (mile widziany poziom przynajmniej C1 w mowie i piśmie),
  • komunikatywny, samodzielny i chętnie przejmujący inicjatywę,
  • zainteresowany rozwojem zawodowym w mediach.

Mile widziane doświadczenie w branży mediów rekrutacyjnych.

Oferujemy:

  • formę umowy dopasowaną do potrzeb kandydata,
  • samodzielną, odpowiedzialną pracę i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju w kierunku stanowiska managerskiego,
  • bezpłatny kurs j. angielskiego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty MultisportPlus,
  • nieformalną atmosferę w zgranym, doświadczonym zespole,
  • cotygodniową porcję świeżych owoców i duży wybór herbat.
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Pełny etat
Specjalista
Pełny etat
Specjalista