mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-03-21
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Sprzedaż
angielski

Młodszy specjalista ds. produktów dla klientów bankowości prywatnej, Biuro Maklerskie mBanku

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
SPE/29/0218

Zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • realizacja inicjatyw rozwojowych z zakresu procesów sprzedaży usług maklerskich i innych produktów inwestycyjnych (wealth management) kierowanych do klientów bankowości prywatnej (w tym: zmiany w aplikacjach informatycznych, procesach operacyjnych sprzedażowych i posprzedażowych)
  • inicjowanie i wdrażanie wspólnie z zespołem IT zmian w aplikacjach wykorzystywanych do sprzedaży produktów i usług wealth management kierowanych do klientów bankowości prywatnej (w tym: analiza wymagań biznesowych, projektowanie zmian/ekranów w aplikacjach, testowanie rozwiązań)
  • udział w projekcie budowy aplikacji dla Doradców klienta bankowości prywatnej oraz portalu dla klientów w zakresie usług wealth management
  • analiza  bieżących procesów sprzedaży i identyfikacja usprawnień w procesach sprzedaży
  • udzielanie bieżących wyjaśnień dla pracowników sieci sprzedaży bankowości prywatnej, opracowywanie prezentacji, manuali, przeprowadzanie webinarów i szkoleń, aktualizowanie intranetowej bazy wiedzy
  • administrowanie od strony biznesowej aplikacjami służącymi do obsługi produktów i usług w obszarze wealth management

Masz to COŚ?

  • wykształcenie wyższe zdobyte w obszarze: ekonomii (finanse, bankowość) lub informatyki. Zapraszamy do rekrutacji studentów/ absolwentów chcących zdobyć doświadczenie pracy w instytucji finansowej
  • wiedza i zainteresowanie z zakresu produktów inwestycyjnych, w tym usług maklerskich dla klientów bankowości prywatnej (wealth management) i procesów sprzedażowych jest mile widziane
  • umiejętność pracy z aplikacjami MS Office, szczególnie Excel
  • komunikacyjna znajomość j. angielskiego
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • otwarta postawa oraz umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy, chęć nauki, zdobywania umiejętności i kwalifikacji
  • otwartość na nowe zadania, wymagające poszukiwania kreatywnych rozwiązań

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres zastępstwa (przewidywany czas to 6 miesięcy z możliwością wydłużenia). Miejsce pracy to Biuro Maklerskie mBanku. Biurko czeka na Ciebie na ul. Wspólnej 47/49
  • możliwość rozwoju wiedzy z zakresu bankowości prywatnej oraz usług maklerskich
  • możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach
  • benefity płacowe oraz poza płacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy, narzędzia do zwinnej nauki)
  • przyjazne środowisko pracy, z poszanowaniem idei work-life balance

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office