EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-03-21
Poznań, wielkopolskie
Konsulting, Księgowość
Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Poznań, wielkopolskie
Dział Usług Księgowych wraz z zespołami EY w poszczególnych krajach regionu, specjalizuje się w świadczeniu usług sprawozdawczości finansowej i podatkowej dla Spółek będących częścią międzynarodowych korporacji, na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu, Indii oraz Afryki (EMEIA).

Posiadamy głęboką wiedzę, którą łączymy w naszej pracy z praktycznym doświadczeniem w zakresie polskich i międzynarodowych standardów księgowych. Proponujemy naszym Klientom rozwiązania w zakresie prowadzenia księgowości oraz administrowania wynagrodzeniami i dokumentacją personalną. Nasze usługi wspomagają prowadzenie biznesu i pozwalają koncentrować się na tych obszarach działalności, które budują wartość.

Zakres obowiązków:
  • Realizacja projektów z zakresu obsługi kadrowo-płacowej dla klientów biznesowych
  • Udział w projektach rozwojowych działu oraz wdrażanie nowych usług
  • Doradztwo dla klientów biznesowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie realizacji obsługi kadrowo-płacowej
  • Znajomości zasad naliczania wynagrodzenia, przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Znajomości programów płacowo - kadrowych
  • Bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobrej znajomości programu Excel
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
  • Umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość programu Simple
  • Umiejętność zarządzania projektami oraz zespołami projektowymi
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pracę w siedzibie głównej firmy przy rondzie ONZ
  • Pakiet szkoleniowy
  • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Benefit System oraz program EY Care & Wellness