Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-04-18
Product Manager
Nr ref. 180049/3959
Bielsko-Biała, śląskie
Project Management, Zakupy
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy odzieżowej o międzynarodowym zasięg poszukujemy kandydatów na stanowisko Product Managera, którzy będą odpowiedzialni za powierzoną kategorię produktową.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
  • zarządzanie podległym zespołem celu przygotowania kolekcji spójnej ze strategią marki,
  • wypracowanie przyjętego wyniku finansowego w ramach podległych grup asortymentowych,
  • planowanie i uczestnictwo w przygotowaniu produktów na kolejne sezony,
  • ocenę produktów z punktu widzenia atrakcyjności handlowej,
  • kreowanie polityki cenowej,
  • monitoring wyników oraz bieżące korygowanie przyjętej polityki sprzedażowej,
  • analizę działań konkurencji, otoczenia rynkowego oraz trendów w branży,
  • bliską współpracę z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem i zarządzaniu kategorią,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • doświadczenie i umiejętności  współpracy z dostawcami z Azji,
  • znajomość asortymentu odzieżowego - technologie, przygotowanie kolekcji,
  • znajomość branży modowej w zakresie przygotowania produktu,
  • komunikatywność, otwartość i zaangażowanie,
  • doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej i umiejętność delegowania i egzekwowania zadań,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, w tym do delegacji zagranicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
Oferta obejmuje:
  • czynny udział w rozwoju marki odzieżowej,
  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • dofinansowany pakiet Multisport,
  • udział w imprezach integracyjnych.