Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-05-09
Programista .NET
Nr ref. 171388/3968
Bielsko-Biała, śląskie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta – software house'a z siedzibą we Wrocławiu, Katowicach i Bielsku- Białej szukamy osoby, które dołączą do zespołu jako:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • opracowywanie i utrzymywanie API ASP.NET Web API klasy korporacyjnej,
  • prototypowanie nowych wersji produktu za pomocą Visual Studio, Web API, C #, HTML, CSS, JavaScript (ES6), React, Redux, Webpack,
  • projektowanie i rozwój rozwiązań UI / UX,
  • współpraca z projektantami UX w celu tworzenia koncepcji i testowania pomysłów.
Wymagania:
  • co najmniej 3 lata doświadczenia .NET z: C #, ASP.NET,
  • doświadczenie w .NET 4.5+,
  • doświadczenie z React.js (+ Redux) lub innymi nowoczesnymi frameworkami frontendowymi ,
  • mocna znajomość dwóch lub więcej z następujących technologii: HTML, CSS, JavaScript (ES6), RESTful Web Services, ASP.NET Web API, JSON,
  • doświadczenie w projektowaniu / programowaniu baz danych za pomocą MS SQL Server (2012/2014) i / lub Oracle (11g / 12c).
Oferta obejmuje:
  • bezpośrednią współpracę na podstawie wybranej formy: umowa o pracę, B2B lub umowa o dzieło,
  • międzynarodowe środowisko z możliwością wdrożeń i szkoleń zagranicznych ,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • elastyczne godziny współpracy i częściowa możliwość pracy zdalnej.