Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-03-29
Koordynator ds. Szkoleń
Nr ref. 180009/4074
Łódź, łódzkie
Human Resources, Project Management
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży Automotive, poszukujemy doskonale zorganizowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • samodzielna organizacja projektów szkoleniowych pod względem logistycznym i administracyjnym,
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych (korekta, wydruki, wysyłka),
  • stały kontakt i wsparcie dla działów wewnętrznych,
  • współpraca z partnerami i dostawcami rozwiązań i usług szkoleniowych,
  • administrowanie bazą szkoleń oraz narzędziami i systemami szkoleniowymi w tym platformą elearningową,
  • samodzielne prowadzenie szkoleń w zakresie nowo wdrażanych narzędzi/ procedur w organizacji.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w koordynacji szkoleń lub eventów w dużej organizacji lub praca w consultingu w obszarze szkoleń, konferencji i/lub innych eventów,
  • doskonałe umiejętności z zakresu planowania i organizacji oraz zarządzania czasem,
  • rozumienie potrzeb klienta wewnętrznego,
  • bardzo dobre umiejętności zarządzania projektami i osiągania założonych celów,
  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie,
  • dokładność, rzetelność, terminowość i systematyczność,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbowych.
Oferta obejmuje:
  • pełną wyzwań, samodzielną pracę,
  • możliwość podniesienia kompetencji w zakresie warsztatu trenerskiego,
  • możliwość rozwoju w nowym zespole firmy.